Systemy testowe

Systemy testowe

Produkcja oprzyrządowania oraz bloków testowych, które wspomagają proces produkcji wiązek kablowych w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu.


Systemy montażowe

Systemy montażowe

Produkcja bloków i gniazd ustalających, montażowych, pozycjonujących wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Pozycjonowanie komponentów na stołach produkcyjnych i montażowych wpływa na zwiększenie wydajności produkcji oraz precyzję wykonania lub montażu.

Wyposażenie produkcji

Wyposażenie produkcji

Projektowanie, montaż stanowisk produkcyjnych z profili aluminiowych wg wytycznych klienta. Doposażenie stanowisk odpowiednim oprzyrządowaniem do produkcji seryjnej. Przenośniki grawitacyjne i rolkowe.

Frezowanie

Frezowanie

Produkcja detali metodą frezowania CNC w oparciu o nowoczesne metody programowania. Wykonujemy detale wg dokumentacji technicznej klienta z tworzyw sztucznych, aluminium i stali

Toczenie

Toczenie

Produkcja detali metodą toczenia CNC w oparciu o nowoczesne metody programowania. Wykonujemy detale wg dokumentacji technicznej klienta z tworzyw sztucznych, aluminium i stali

Przedsiębiorstwo 3DPRO jest firmą rodzinną działającą na rynku całego kraju od kilku lat. Niemniej nasi pracownicy i kadra zarządzająca posiada wieloletnie doświadczenie w branży obróbki skrawaniem gwarantując wysoką jakość naszych produktów.

Nasza oferta to:

  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Systemy testowe
  • Systemy montażowe
  • Wyposażenie produkcji

Drugim profilem działalności jest produkcja oprzyrządowania, systemów testowych i montażowych, które wspomagają proces produkcji wiązek kablowych oraz innych procesów produkcyjnych.

3D PRO